FB

Nabídka nemovitostí

Kancelář na Slovanech

Kancelář na Slovanech

Pronájem kanceláře s výlohou v Plzni na Slovanech.Kancelář je vybavena na administratívní služby doporučujeme k podnikání pro pojištěnce,makléře,nebo k jiným office pracím.

Cena: 4 000 ,-
Byt 2+1 Velhartice

Byt 2+1 Velhartice

Bytová jednotka 2+1 se sociálním zázemím o výměře bytu 57,60m2 se nachází v 2. NP (posledním) bytového domu při výstupu ze schodiště vpravo. Vstupními dveřmi se vejde do předsíně ve tvaru „L“, vpravo do koupelny (vana, bez umyvadla, kotel na tuhá paliva, bojler pro ohřev vody) a na WC, předsíní rovně do kuchyně, z kuchyně pak do obývacího pokoje a z obývacího pokoje do ložnice, průchozí pokoje. V ...

Cena: 460 000 ,-
byt k pronájmu

byt k pronájmu

Nabídka pronájmu velkého prostorného bytu v Plzni na Slovanech. byt je po celkové rekonstrukci k bytu náleží sklep balkon. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Cena: 9 500 ,-
Bytové jednotky v Třemošné u Plzně

Bytové jednotky v Třemošné u Plzně

Prodej bytového domu v Třemošné u Plzně , 3 bytové jednotky, 2+1, podsklepený, 1 nadzemní patro, obytné podkroví, 1.PP- suterén obsahuje kotelnu a uhelnu - přístup zvenku, prádelna , sušárna, sklepy, schodiště do 1.NP, 1 NP - 2 byty o velikosti 2+1 každý s vlastním příslušenstvím, dále schodiště do 2NP, 2NP podkroví obsahuje byt o velikosti 2+1 s vlastním příslušenstvím, 1PP- 153,18m2, 1NP- ...

Cena: 2 600 000 ,-
Menší domek v Manětíně

Menší domek v Manětíně

Dovolujeme si vám nabídnout menší domek v malebném městečku a v houbařském ráji Manětín .Dům je o velikosti 1+1 68m2 po úpravách lze využít půdu k bydlení.Doporučuji prohlídku.

Cena: 550 000 ,-
Areál Písek

Areál Písek

Dovolujeme si vám nabídnout zasíťovaný pozemek průmyslový areál o ploše 3496m2 který se nachází uprostřed krajského města Písek.Na pozemku uvnitř areálu se nachází tři budovy které je možné po rekonstrukci provozovat k podnikatelským či jiným účelům popřípadě lze vybudovat bytové domy.Ideální pro devoloperské společnosti a nebo stavební společnosti.Doporučuji osobní schůzku s majitelem.

Cena: 0 ,-
Pronájem domu Vejprnicích

Pronájem domu Vejprnicích

Dovolujeme si vám nabídnout chatu k pronájmu na okraji města Vejprnice. Chata je před celkovou rekonstrukcí .Chatu lze využívat k bydlení celoročně doporučuji prohlídku .Cena pronájmu je dohodou.Bližší info v R.K.

Cena: 0 ,-
Ubytování

Ubytování

Nabízíme levné ubytování pro firmy i soukromé osoby v nově zrekonstruované ubytovně. Ubytovna se nachází vedle vlakového nádraží ve Stříbře a umožňuje ubytovat až 45 osob ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Možno oddělit ženy a muže samostatným vstupem. U dlouhodobého či skupinového ubytování je naším cílem zajistit klientům služby přímo dle jejich nároků a požadavků. Jedná se především o ubytovací ...

Cena: 0 ,-
2+1  v novostavbě na Slovanech

2+1 v novostavbě na Slovanech

Exkluzivní prodej bytu 2+1 s výtahem 67m2 v Plzni v žádané lokalitě Slovany v ulici Sladkovského byt je v pěkném a udržovaném stavu.Možnost financovat hypotékou bližší info v Rk.

Cena: 1 800 000 ,-
Novostavba Kyšice

Novostavba Kyšice

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu silvestr, jehož úsporná dispozice zajišťuje maximální využití půdorysné plochy, je ideální pro čtyřčlennou rodinu. Přes nevelké celkové rozměry nabízí dispozice obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s praktickou šatnou, dva pokoje, koupelnu i technickou místnost, která umožňuje tento dům vybavit technologiemi pro nízkoenergetický standard. Z ...

Cena: 3 800 000 ,-
Lisov u Stoda

Lisov u Stoda

Nabízíme vám k prodeji nemovitost v Lisově u Stoda. Dům je v pěkném stavu,ihned k bydlení. Lze jej využít na chov domácích zvířat, neboť k němu náleží 2 velké stodoly a zahrada, dále je možno přikoupit pozemek před domem. Prohlídka po domluvě kdykoliv.

Cena: 990 000 ,-

Copyright © 2020 MoonReality